Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. REKLAMAČNÍ ŘÁD
REKLAMAČNÍ ŘÁD

Reklamační řád:

Záruka a servis, reklamační řád

 • Při prodeji spotřebního zboží je záruční doba 24 měsíců.
 • Jde-li o věci použité, neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí Kupujícím.
 • Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží, v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. To se netýká věci prodávané za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním, u použité věci na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou věc měla při převzetí Kupujícím, nebo vyplývá-li to z povahy věci.
 • Má-li zboží vady, může Kupující požadovat i dodání nové věci bez vad, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené, ale pokud se vada týká pouze součásti věci, může Kupující požadovat jen výměnu součásti; není-li to možné, může odstoupit od smlouvy. Je-li to však vzhledem k povaze vady neúměrné, zejména lze-li vadu odstranit bez zbytečného odkladu, má Kupující právo na bezplatné odstranění vady. Právo na dodání nové věci, nebo výměnu součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže věc řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má Kupující i právo od smlouvy odstoupit. Neodstoupí-li Kupující od smlouvy nebo neuplatní-li právo na dodání nové věci bez vad, na výměnu její součásti nebo na opravu věci, může požadovat přiměřenou slevu. Kupující má právo na přiměřenou slevu i v případě, že mu Prodávající nemůže dodat novou věc bez vad, vyměnit její součást nebo věc opravit, jakož i v případě, že Prodávající nezjedná nápravu v přiměřené době nebo že by zjednání nápravy Kupujícímu působilo značné obtíže.
 • Právo z vadného plnění Kupujícímu nenáleží, pokud Kupující před převzetím věci věděl, že věc má vadu, anebo pokud Kupující vadu sám způsobil.
 • Kupujícímu, který je podnikatelem a zboží nakupuje v souvislosti s podnikáním, není poskytována záruka na zboží mimo obecnou odpovědnost Prodávajícího za vady zboží při jeho předání.
 • Reklamaci lze uplatnit u Prodávajícího, zasláním reklamovaného zboží na adresu provozovny Antik & Starožitnosti, Kroje, Hradišťská 316, Staré Město 686 03
 • e-mailem na adresu antik-sm@seznam.cz
 • osobně na adrese provozovny Antik & Starožitnosti, Kroje, Hradišťská 316, Staré Město 686 03
Kde nás najdete:
Výdejní sklad:
Návštěva pouze po dohodě předem
Hradišťská 316 (u křižovatky na Zlín)
686 03 Staré Město

Kontaktujte nás:
ANTIK & Starožitnosti, Kroje
www.bazaruh.cz
© 2021 - bazaruh.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz