TOPlist

Úvod » Obrazy umění-pictures » Výtvarné umění » Ostatní » OBRAZ PODZIM POD BUCHLOVEM - UHERSKÉ HRADIŠTĚ


        

OBRAZ PODZIM POD BUCHLOVEM - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

skladem

 

Číslo produktu: 1458

104 x 73 cm (90X60) OLEJ NA PLÁTNĚ sig. Jan Hladký

 

Jan Hladký se narodil 27. července 1931 v Dubňanech na jižní Moravě, v současnosti žije v Uherském Hradišti a již od svých mladistvých let se zabývá krajinomalbou. Svá výtvarná díla zakořenil do prostředí rodné Moravy a zachycuje v nich mizející krásu různých zapomenutých koutů Slovácka. Stejně jako jeho osobnost, i jeho díla jsou plná vyrovnanosti a citlivosti. Jak sám poznamenává, malovat ho nenaučil nikdo, jde o výsledek samostatného studia, píle, pracovitosti, mnohých zklamání, neúspěchů, ale také pochval, uznání, přátelského povzbuzování a kritik. Inspiraci čerpá zejména v přírodě a také ve svém vlastním srdci, neboť jeho hlavním cílem je prostřednictvím svých výtvarných děl potěšit především člověka, který se na jeho obraz podívá.

 

 

NEČIŠTĚNO. SNAŽÍM SE DO VĚCÍ NEZASAHOVAT, NĚJAK NEODBORNĚ UPRAVOVAT RENOVOVAT NEBO UMĚLE VYLEPŠOVAT. TAK JAK K NIM PŘIJDU TAK JE NAFOTÍM A PRODÁM.  PLATBU  PROSÍM NA MŮJ ÚČET.DOTAZY antik-sm@seznam.cz

UVEDU VÁM NAŠE ZVYKLOSTI S BALENÍM. ZBOŽÍ MÁ BÝT ŘÁDNĚ ZABALENO BUBLINKA KARTON ZMAČKANÉ NOVINY MOLITAN POUŽÍVÁM  I  PLASTOVÉ LÁHVE NA VYCPÁNÍ BALÍKU ATD. ZBOŽÍ POJISTÍME. POTOM  SE NEMŮŽE NIC STÁT. SÁM PRODÁVÁM  A KUPUJI NA INTERNETU,  TAK  VÍM  O ČEM MLUVÍM. JDE NÁM O TO ABYCHOM  ZANECHALI TYTO VĚCI I PRO DALŠÍ GENERACE!! KOUPÍTE SI DNES MOBIL,POČÍTAČ NEBO AUTO A POROVNEJTE JAKOU MÁ HODNOTU DNES A ZA DESET LET??. NAŠE VĚCI MAJÍ MAJÍ CENU STÁLOU TŘEBA I ZA STO LET.!!!

POKUD ZAKOUPÍTE  VÍC VĚCÍ U NÁS MŮŽETE PO DOHODĚ UŠETŘIT NA POŠTOVNÉM !!

 

PROSÍME ZÁKAZNÍKY POKUD SI CHTĚJÍ ZBOŽÍ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ NA PRODEJNĚ, AŤ SI E-MAILEM DOHODNOU NÁVŠTĚVU, KDE TAKY UVEDOU ČÍSLA PRODUKTŮ , KTERÉ CHTĚJÍ VIDĚT. Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ TAK URYCHLÍTE SVOJÍ NÁVŠTĚVU A UJISTÍTE SE ŽE VAŠE CESTA K NÁM BUDE ÚSPĚŠNÁ.